Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-12-15 20:22:37

Goska15

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-15
Posty: 19
Punktów :   -1 

Skargi

Tutaj możecie pisac skargi
np. Uczniowie na nauczycieli lub Nauczyciel na ucznia

Offline

 

#2 2008-01-07 18:21:14

nattala_3

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Skargi

Dziś zostałam przyjęta do szkoły. na gg. Chodze do klasy1c i mam  nick nattala_3. byłam dzis na zajęciach od 17:40 do 18:20 których nie było. sala byłą pusta. tylko ja i cztery ściany. czekałam w sali, na korytarzu, na boisku w świetlicy i nikogo ani zywego ducha.rozumiem ze jak uczniowie nie chodzą do szkoly to sie ich wyzuca ale zeby nie było zajęc? w ogóle? nie wiem co tu jest grane. Ale nie chciałabym wiecej takich sytuacji ze przychodze a tu nic ;)byłam w pokoju zeby sie spytac czemu nikogo nie ma a w pokoju tez nikogo , dyrki nie było, wice dyrek tez nie.nikogo... tylko ja i ja. nawet sprzataczki a ja chciałabym sie uczyc! bo po to tu jestem. W MAK-u nie ma miejsc wiec trafiłąm do was.moge poszukac innej szkoły... ale chciałabym chodzić tu! Nie wiem o co tu chodzi....

                                                                                    Z Żalem nattala_3




ZNów cos sie  niedobrego zdarzyło!!!! siedzielismy w klasie mielismy miec o 16 polski i sie nauczyciel nie zjawił! jak tak dalej pójdzie to ja do szkoły nie bede chodzic zadnej! bo nauczyciele nie przychodzą!!! siedze na swietlicy czekam na nastepną lekcje na której juz pewnie nie bede mogła byc, bo jak stara zobaczy ze nic nie robie to mnie wywali z kompa ;D PRZEZ TO ZE NAUCZYCIEL SOBIE NIE PRZYSZEDŁ!! JA chcĘ Się tu uczyć! a nie czekac az łąskawie przyjdzie nauczyciel.. to moja kolejna skarga.....

                                                                               Z ŻALEM nattala_3

Ostatnio edytowany przez nattala_3 (2008-01-08 16:09:40)

Offline

 

#3 2008-01-08 17:12:02

Goska15

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-15
Posty: 19
Punktów :   -1 

Re: Skargi

Hmmm tak teraz wyrzucamy nauczycieli którzy nie zjawią sie na lekcji!!!, zresztą uczniow to samo sie dotyczy. Szkoła będzie ostrzejsza!
Za nie porozumienia przepraszamy

Offline

 

#4 2008-01-08 18:07:39

nattala_3

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Skargi

miło ;D czasem przyjsc nie mozna ale mogli by uprzedzic ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czytamybiblie.pun.pl www.prostowserce.pun.pl www.grabskiego.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.gt.pun.pl